Komisjoner praca w Niemczech

Odświeżone: Poniedziałek, 25 Marzec, 2024  21:34

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Praca za granicą
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Pośrednictwo pracy

Opis oferty pracy

Komisjoner / Order Picker ( magazyny pasmanteryjne ) praca w Niemczech

Plauen.PLZ 08525 -miasto we wschodniej części Niemiec

Twój zakres obowiązków
sortowanie wyrobów dziewiarskich (wełna ,nici zamki,guziki itd.)

przygotowywanie towaru wg. bieżącego zapotrzebowania, z użyciem skanera,

kontrola zamówień pod kątem ilościowym,

przygotowywanie towaru do wysyłki,

Wymagamy :

gotowość do podjęcia pracy stałej,

znajomość języka Niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację w miejscu pracy,

minimalne doświadczenie na magazynach

gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

praca od 07.30 i od 14.30-15 (możliwość z początkiem pracy jedna zmiana )

możliwość pracy w soboty

obuwie specjalne do pracy na magazyn swoje

Oferujemy:

niemiecka umowa o pracę
wynagrodzenie 14,50 brutto /godzina (dwie transze:500 euro płacone każdego ostatniego miesiąca , resztę do 20 -ego kolejnego miesiąca)

zakwaterowanie zapewnione płatne 250 euro miesięcznie od łóżka ,pokoje jednoosobowe

oferta również dla osób miejscowych z własnym zakwaterowaniem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na podany adres

Pośrednictwo pracy
Certyfikat 28732
Piła ul.Rynkowa 21 T
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Piła w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Praca za granicą

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Konto firmowe
Na Lento.pl od 02 mar 2017
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków